









1 322 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги, комплектуючі матеріали українського виробництва.
ФК — типове позначення фільтра касетного круглого
Фільтри касетні призначені для відділення твердих і волокнистих частин, що містяться в повітрі, як зовнішньому, так і внутрішньому. Зазвичай, касетні фільтри використовуються для фільтрації великих частин пилу, бруду та встановлюються в приточних системах вентиляції та кондиціонування повітря.
Корпус касетного фільтра типу ФК виготовлений з оцинкованої сталі. Корпус самої касети виготовлений з поцинкованої сталі, а всередині касети через оцинковані сталеві сітки закріплений фільтрувальний матеріал.
Характеристики:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 200 мм |
| Виробник | TEZ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Фільтр |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг г/пара |
| Висота | 250 мм мм |
| Гарантійний термін | 1 міс мес |
| Гнучкий повітропровід | Немає |
| Довжина | 240 мм мм |
| Звукоізоляція повітроводу | Немає |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Теплоізоляція | Немає |
| Тип повітровідведення по матеріалу | Металевий |
| Тип повітровідведення за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровідведення за технологічними особливостями | Прямошовний |
| Тип повітровідведення за формою перерізу | Круглий |
| Ширина | 250 мм мм |