



621 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги, комплектуючі матеріали українського виробництва.
Дросельні клапани, необхідні для регулювання витрати повітря в системі вентиляції.
КДКп — типове позначення клапана дросельного круглого (п — ручка з пластику)
Дросельний клапан типу КДКп призначений для роботи в системах повітропостачання. За закритого положення клапан залишається відкритим майже 10% каналу. Дросельні клапани виготовлені з оцинкованої сталі. Максимальна робоча температура +50 °C. Головними їхніми перевагами є: мала довжина, висока жорсткість і герметичність під'єднання до повітроводів.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 160 мм |
| Виробник | TEZ |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг г/пара |
| Висота | 365 мм мм |
| Гарантійний термін | 1 міс мес |
| Гнучкий повітропровід | Немає |
| Діаметр | 315 мм мм |
| Звукоізоляція повітроводу | Немає |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Теплоізоляція | Немає |
| Тип повітровідведення по матеріалу | Металевий |
| Тип повітровідведення за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровідведення за технологічними особливостями | Прямошовний |
| Тип повітровідведення за формою перерізу | Круглий |
| Тип комплектуючого | Дроссель-клапан |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 365 мм мм |