



482 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги, комплектуючі матеріали українського виробництва.
Дросельні клапани, необхідні для регулювання витрати повітря в системі вентиляції.
КДКп — типове позначення клапана дросельного круглого (п — ручка з пластику)
Дросельний клапан типу КДКп призначений для роботи в системах повітропостачання. За закритого положення клапан залишається відкритим майже 10% каналу. Дросельні клапани виготовлені з оцинкованої сталі. Максимальна робоча температура +50 °C. Головними їхніми перевагами є: мала довжина, висока жорсткість і герметичність під'єднання до повітроводів.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Діаметр | 250 мм |
| Звукоізоляція воздуховода | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Виробник | TEZ |
| Країна виробник | Україна |
| Теплоізоляція | Ні |
| Тип повітровода за матеріалом | Металевий |
| Тип повітровода за технологічним особливостям | Прямошовний |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Дроссель-клапан |