








349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Пропонуємо додаткову прозору смужку для популярної дизайнерської серії вентиляторів SILENT DESIGN, яка допоможе чудово адаптуватися під будь-який дизайн інтер'єру. Ви з легкістю зможете замінити цю смужку, не докладаючи зусиль. Ця смужка підходить для вентиляторів SILENT-200 DESIGN. До комплекту входить 1 штука.
Матеріал: пластик
Колір: прозорий
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Основні | |
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик вологості | Немає |
| Діаметр | 120 мм мм |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Розмір патрубка | 116 мм |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Таймер вимкнення | Немає |
| Необхідний діаметр повітроводу | 120 мм |
| Ширина | 5 мм мм |