









15 448 ₴
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler&Palau TD-150 P ECOWATT з EC двигуном і регулятором
Нова конкурентоспроможна серія In-Line зі змішаним потоком, спрощена до двох розмірів із вбудованим потенціометром, доступним зовні клемної коробки. Виготовлений із переробленого пластику та обладнаний високоефективними безщітковими двигунами EC.
Конструкція опорного кронштейна дає змогу встановлювати або знімати двигун і робоче колесо без демонтажу сусідніх повітроводів. Двигун Безщітковий EC двигун: – 230 В ± 10% 50/60 Гц, клас B, IP44.
Кулькові підшипники та тепловий захист із ручним скиданням. – Робоча температура: -20/40oC.
Переваги використання канальних вентиляторів TD- P ECOWATT:
1. мала висота корпусу вентилятора робить їх незамінними під час встановлення в обмеженому просторі, (наприклад, за підшивним стелем)
2. швидкорознімні хомути, забезпечені гумовими ущільнювачами, спрощують монтаж і обслуговування вентилятора, а також гасити всю вібрацію від вентилятора;
3. наднизький рівень шуму;
4. спеціальні гумові ущільнювачі перешкоджають перетоку повітря;
5. наявність монтажного кронштейна дає можливість простого обслуговування, для чищення та ревізії, корпус вентилятора можна зняти з монтажного кронштейна без демонтажу повітроводів.
Характеристики:
Робоча температура від -20 °C до +40 °C.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 2.1 кг |
| Вимикач | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 41 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 560 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 212 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Розмір патрубка | 147 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Да |