





15 491 ₴
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler & Palau TD-500/160 3V. Канальні вентилятори TD-MIXVENT являє собою ідеальне рішення для системи вентиляції невеликих приміщень, як-от офіси, магазини, квартири та котеджі.
Канальні вентилятори серії TD-MIXVENT розроблені спеціально для приміщень із маленьким простором для монтажу вентилятора. Компактні розміри дають змогу встановлювати вентилятор в обмеженому просторі, а розбірний корпус — здійснювати обслуговування без демонтажу повітроводів.
Вентилятори серії TD-MIXVENT виготовляються з високоякісного пластику (моделі від 160 до 800) і з листової сталі з епоксидним покриттям (моделі від 1000 до 6000) залежно від моделі, вентилятори комплектуються пластиковими або алюмінієвими крильчатками.
Канальні вентилятори TD-MIXVENT обладнуються однофазними двома або тришвидкісними електродвигунами, з кульковими підшипниками та вбудованим захистом від перегрівання.
Для можливості регулювання швидкості вентилятора є можливість докупити регулятор швидкості. підбирається залежно від максимального струму (А) і швидкості вентилятора (двошвидкісний або тришвидкісний).
Переваги використання канальних вентиляторів TD-MIXVENT :
1. мала висота корпусу вентилятора робить їх незамінними під час встановлення в обмеженому просторі, (наприклад, за підшивним стелем)
2. клемна коробка обертається на 360 градусів, для зручності під'єднання;
3. наявність монтажного кронштейна дає можливість простого обслуговування, для чищення та ревізії, корпус вентилятора можна зняти з монтажного кронштейна без демонтажу повітроводів.
4. універсальна конструкція, підходить для встановлення в будь-якій частині повітроводу.
Характеристики:
Робоча температура від -20 °C до +60 °C.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 212 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | TD-Mixvent |
| Глибина | 200 мм мм |
| Датчик вологості | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 50 Вт Вт |
| Розмір патрубка | 160 мм |
| Витрата повітря | 560 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 2590 об/хв об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 160 мм |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |