





18 725 ₴
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler & Palau TD JETLINE-315.
Круглий канальний вентилятор JETLINE має високу продуктивність, низький рівень шуму та компактні розміри. Стандартний модельний ряд із продуктивністю від 260 до 1600 м3/год.
Вентилятори комплектуються електродвигунами змінного струму із зовнішнім ротором. Клас захисту IP44, клас ізоляції F, з вбудованим термозахистом із ручним перезапуском.
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора та забезпечують знижений шум від вентилятора, навіть під час регулювання продуктивності.
Параметри електроживлення: 1ф – 230 В – 50 Гц
Вентилятори мають можливість регулювання швидкості напруженням. Клас захисту IP65. Бічне розташування не збільшує загальну висоту вентилятора.
Крильчатка оптимізованої конструкції, напрямний апарат і дифузор на виході повітря виготовлені з пластику та надають вентилятору найкращу аеродинаміку та знижений рівень шуму.
Зручність монтажу
1) Два положення клемної коробки Положення клемної коробки легко змінюється на місці монтажу.
2) Повітронепроникне з'єднання металевого корпусу та пластикового напрямного апарату запобігає витіканню повітря. Патрубки входу та виходу повітря обладнані гумовими ущільнювачами.
3) Монтажний кронштейн. Постачається в комплекті з вентилятором.
Характеристики:
Робоча температура від -20 °C до +60 °C.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 8.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2.15 кВт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Продуктивність | 1610 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Пожежобезпечне виконання | Ні |
| Пилозахищене виконання | Ні |
| Шахтне виконання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 322 мм |
| Довжина | 369 мм |
| Ширина | 331 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | Jetline |
| Глибина | 369 мм мм |
| Датчик вологості | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Розмір патрубка | 310 мм |
| Витрата повітря | 1280 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 2710 об./хв об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 315 мм |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |