







10 560 ₴
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler & Palau TD JETLINE-125.
Круглий канальний вентилятор JETLINE має високу продуктивність, низький рівень шуму та компактні розміри. Стандартний модельний ряд із продуктивністю від 260 до 1600 м3/год.
Вентилятори комплектуються електродвигунами змінного струму із зовнішнім ротором. Клас захисту IP44, клас ізоляції F, з вбудованим термозахистом із ручним перезапуском.
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора та забезпечують знижений шум від вентилятора, навіть під час регулювання продуктивності.
Параметри електроживлення: 1ф – 230 В – 50 Гц
Вентилятори мають можливість регулювання швидкості напруженням. Клас захисту IP65. Бічне розташування не збільшує загальну висоту вентилятора.
Крильчатка оптимізованої конструкції, напрямний апарат і дифузор на виході повітря виготовлені з пластику та надають вентилятору найкращу аеродинаміку та знижений рівень шуму.
Зручність монтажу
1) Два положення клемної коробки Положення клемної коробки легко змінюється на місці монтажу.
2) Повітронепроникне з'єднання металевого корпусу та пластикового напрямного апарату запобігає витіканню повітря. Патрубки входу та виходу повітря обладнані гумовими ущільнювачами.
3) Монтажний кронштейн. Постачається в комплекті з вентилятором.
Характеристики:
Робоча температура від -20 °C до +60 °C.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | Jetline |
| Глибина | 279 мм мм |
| Датчик вологості | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Споживана потужність | 40 Вт Вт |
| Розмір патрубка | 120 мм |
| Витрата повітря | 420 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 2640 об./хв об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 125 мм |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |