









12 146 ₴
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор SOLER&PALAU TD EVO-100 іспанського виробника.
Асортимент серії TD EVO низькопрофільних прямоточних вентиляторів для повітроводів круглого перерізу включає сім діаметрів і охоплює діапазон витрати від 210 до 1840 м3 / ч.
Унікальна конструкція опорного кронштейна дає змогу встановлювати або знімати двигун і крильчатку в зборі без демонтажу прилеглого повітроводу. Низькопрофільний компактний корпус із міцного армованого пластику. Оптимізована конструкція крильчатки, напрямної лопатки та випускного дифузора для підвищення продуктивності та зниження рівня шуму.
Герметична конструкція з подвійним упорскуванням між основним корпусом і опорним кронштейном для запобігання витоку повітря. Гумові прокладки на фланцях для поліпшення герметичності каналів. Сайлент блок між двигуном і напрямною лопаткою для зменшення вібрації двигуна та зниження рівня шуму під час встановлення навіть під час регулювання швидкості.
Двигун вентиляторів SOLER&PALAU TD EVO обладнаний тришвидкісним однофазним двигуном змінного струму:
- 220-240 В, 50/60 Гц, клас F, IP 44
- Швидкість двигуна також регулюється напругою на високій швидкості
- Тепловий захист із ручним скиданням
- Робоча температура: -20 / 60oC
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 189 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | TD EVO |
| Глибина | 302 мм мм |
| Датчик вологості | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 12 Вт Вт |
| Розмір патрубка | 97 мм |
| Витрата повітря | 150 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 1960 об/хв об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |