




3 872 ₴
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler & Palau SILENTUB-200
Канальні вентилятори SILENTUB мають дуже низький рівень шуму та призначені для використання в невеликих системах вентиляції з повітроводами або для прихованого монтажу в стіні для безпосередньої циркуляції повітря між двома сусідніми приміщеннями.
Характеристики:
Вентилятори укомплектовані однофазними електродвигунами (230 В — 50 Гц, клас захисту IP44, клас енергобезпеки II), зворотним клапаном і кульковими підшипниками, не вимагають обслуговування. Електродвигун закріплений у корпусі за допомогою спеціальних гумометалевих втулок, як запобігають передаванню вібрацій і шуму.
Робоча температура від 0 °C до 40 °C.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 190 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2350 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 141.5 мм |
| Розмір патрубка | 120 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | Silentube |
| Стандарт | Да |