









1 274 ₴
AIRROXY — ПОВОВНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОІЗВОВІДСТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ. Спеціалізується на виробництві вентиляторів, решіток, вентиляційних систем, вентиляційних насосів і аксесуарів.
Пропонується унікальна технологія монтажу декоративної панелі AIRROXY WOOD Glass dRim 100/125, як на вентилятор AIRROXY dRim діаметами 100 мм або 125 мм, так і на припливно-витяжну решітку AIRROXY 150x150 dRim grill . Завдяки панелі можна мати гарний дизайнерський вигляд, замість звичайного вентиляційного отвору. Знімні панель різного кольору ідеально адаптуються в сучасний дизайн приміщення. Матеріали панелей можуть бути різними: скло, пластик або алюміній. Покриття як глянець, так і матове.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Основні | |
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Коричневий |