









2 883 ₴
Вентилятор AIRROXY dRim создан із думками про ванну кімнату твоєї мрії. Завдяки своїм змінним панелям дасть змогу адаптувати до будь-якого приміщення у твоїй квартирі, будинку або офісу. За вибором: скляні панелі, а також полімерні й алюмінієві покриття матове та глянсове. Є широка різноманітність кольорів, що зробить ванну кімнату шикарною й елегантною. Дуже компактний і тихий вентилятор.
РS-стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути, так само в комплекті йде шнурковий вимикач. BB — є кулькові підшипники.
Характеристики:
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
ЗБРАТНИЙ КЛАПАН на вентилятор купується ОТРЕНЕ.
Зворотний клапан AIRROXY dRim (07-200) 100 мм.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 0.36 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Різні кольори |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Да |