






38 951 ₴
До вашої уваги пропонуємо, децентралізований провітрювач із керамічним рекуператором тепла Soler&Palau RESPIRO 100 RD.
Побутовий рекуператор іспанського виробника Soler&Palau серії RESPIRO розроблений спеціально для вентиляції окремих побутових і комерційних приміщень. Конструктивно провітрювач складається з реверсивного вентилятора з електродвигуном постійного струму, керамічного рекупера з ефективністю до 93%, зовнішньої та внутрішньої декоративних панелей. Елегантний дизайн дає змогу вписати прилад у будь-який інтер'єр. Внутрішні діаметр 110 мм. Провітрювач Soler&Palau RESPIRO призначений для постійної роботи.
Модель Soler&Palau RESPIRO RD комплектується системою автоматики, яка змінює витрату повітря пропорційно до відносної вологості в приміщенні та пультом дистанційного керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7.9 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Продуктивність | 30 куб.м/год |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип рекуператора | Пластинчастий |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ефективність рекуперації тепла | 93 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | RESPIRO |
| Глибина | 250 мм мм |
| Датчик вологості | Да |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Да |
| Витрата повітря | 30 куб. м/год л/хв |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стандарт | Да |
| Таймер вимкнення | Немає |
| Необхідний діаметр повітроводу | 110 мм |
| Частота | 50 Гц |