

801 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Звукоізоляція воздуховода | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 50 град. |
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Теплоізоляція | Ні |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровода за технологічним особливостям | Прямошовний |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 110 мм |