







367 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Наша компанія пропонуємо до вашої уваги анемостат дифузор польської фірми AirRoxy. Анемостат готовий для застосування у вентиляційних системах для вашого будинку, квартири, офісу.
Анемостат AirRoxy AA 100 колір білий артикул 02-059 має монтажні шурупи в комплектації (дивитися фото).
Анемостоти застосовуються для припливної та витяжної вентиляції, декоративного оформлення закінчень повітроводів сприяють правильному переміщенню повітря в приміщеннях. Можливий монтаж і в підвісних стелях.
Характеристики

Гарна якість і доступна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Немає |
| Діаметр приєднуваного повітровідведення | 93 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регульована решітка | Немає |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Витяжної, Приточної |
| Тип повітророзподільника за конструкцією | Анемостат |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |