

145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Размеры | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр | 100 мм |
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гнучкий повітропровід | Немає |
| Звукоізоляція повітроводу | Немає |
| Теплоізоляція | Немає |
| Тип повітровідведення по матеріалу | Неметалевий |
| Тип повітровідведення за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровідведення за технологічними особливостями | Прямошовний |
| Тип повітровідведення за формою перерізу | Круглий |