

167 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг г/пара |
| Висота | 125 мм мм |
| Гнучкий повітропровід | Немає |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Довжина | 55 мм мм |
| Звукоізоляція повітроводу | Немає |
| Теплоізоляція | Немає |
| Тип повітровідведення по матеріалу | Неметалевий |
| Тип повітровідведення за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровідведення за технологічними особливостями | Прямошовний |
| Тип повітровідведення за формою перерізу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 125 мм мм |