








2 280 ₴
Представляємо сучасне рішення для вентиляції приміщень Модуль прихованого монтажу для вентиляторів на базі Soler&Palau SILENT 100 мм, який використовується для ванних кімнат, туалетів, кухонь, гардеробних та інших приміщень, де потрібне видалення вологого або забрудненого повітря.
Модуль прихованого монтажу для вентиляторів — це компактний вентиляційний пристрій, який монтується в стіну або стелю так, щоб видимою залишалася тільки декоративна панель (за вашим бажаним кольором).
Переваги модуля:
Гарантія модуля 5 років.
*ВЕНТИЛЯТОР ПОКУПАЄТЬСЯ ДОДАТКОВО.

| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 1.5 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Виробник | TEZ |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Да |