









4 221 ₴
Представляємо сучасне рішення для вентиляції приміщень Витяжний вентилятор прихованого монтажу на кулькових підшипниках на базі airRoxy dRim 100 ts bb, який використовується для ванних кімнат, туалетів, кухонь, гардеробних та інших приміщень, де потрібне видалення вологого або забрудненого повітря.
Витяжний вентилятор прихованого монтажу — це компактний вентиляційний пристрій, який монтується в стіну або стелю так, щоб видимою залишалася тільки декоративна панель (за вашим бажаним кольором).
Переваги цієї моделі вентилятора:
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупить артикул 07-200)
Країна-виробник вентилятора: Польща
Гарантія 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 1.5 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 124 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь, пластик |
| Стандарт | Немає |