







2 649 ₴
Вентилятори серії pRestige — це осьові настінні вентилятори, інноваційний дизайн яких був натхненний кубізмом та універсальною формою квадрата. Ці вентилятори створені відповідно до принципів економії та екології, тому вони забезпечені гравітаційними жалюзі, які блокують зворотний потік повітря без додаткового споживання енергії.
Вентилятори серії pRestige — це найкращий вибір для приміщень із підвищеною вологістю.
ZG MS — гравітаційні жалюзі, він має оптичний датчик руху, що містить вентилятор, коли відчуває присутність користувача, і працює впродовж певного часу. Для вентилятора потрібен двожильний кабель.
Характеристики:
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Гарантія 36 місяцівв.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Вага | 0.48 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Так |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 97 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | pRestige |
| Стандарт | Да |