









2 280 ₴
Представляємо сучасне рішення для вентиляції приміщень Модуль прихованого монтажу для вентиляторів на базі airRoxy dRim серії 100 мм і 125 мм, який використовується для ванних кімнат, туалетів, кухонь, гардеробних та інших приміщень, де потрібне видалення вологого або забрудненого повітря.
Модуль прихованого монтажу для вентиляторів — це компактний вентиляційний пристрій, який монтується в стіну або стелю так, щоб видимою залишалася тільки декоративна панель (за вашим бажаним кольором).
Переваги модуля:
Гарантія 5 років на модуль.
*ВЕНТИЛЯТОР І ЗБРАТНИЙ КЛАПАН, ЩО ПОТУЖУЄ ДОДАТКОВО.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичні жалюзі | Немає |
| Вимикач | Немає |
| Глибина | 55 мм мм |
| Датчик вологості | Немає |
| Датчик руху | Немає |
| Датчик якості повітря | Немає |
| Датчик світла | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Кабель живлення в комплекті | Немає |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Зворотний клапан | Немає |
| Споживана потужність | 8 Вт Вт |
| Витрата повітря | 93 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 2400 об./хв об/хв |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Стандарт | Да |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Немає |