



5 266 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ ПЗ ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується круглий витяжний вентилятор AIRROXY серії aRk. Це промисловий настінний вентилятор, пофарбований у білий колір, призначений для використання в різних приміщеннях. Він підходить для громадських місць (магазини, бари, ресторани, санвузли), а також для житлових і промислових об'єктів (майстерні, склади, гаражі).
Вентилятори aRk — промислові вентилятори, пофарбовані в білий колір, призначені для настінного монтажу. Може використовуватися як у громадських приміщеннях (магазини, бари, ресторани, санвузли), так і в житлових приміщеннях і промислових приміщеннях (майстернях, цеху, склади, гаражі).
Характеристики:
Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з антикорозійним покриттям, що забезпечує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Для регулювання інтенсивності роботи вентилятора необхідно використовувати регулятор обертів aRo, що дає змогу налаштувати роботу пристрою відповідно до потреб користувача.
Вентилятор AirRoxy aRk 200 (01-301) є надійним рішенням для забезпечення ефективної вентиляції в різних типах розміщення, об'єднуючи високу продуктивність із низьким рівнем шуму та енергоефективності.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Вага | 1.9 кг |
| Вимикач | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Так |
| Датчик якості повітря | Так |
| Кабель живлення в комплекті | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 400 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Розмір патрубка | 195 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 200 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Датчик світла | Так |
| Дистанційне включення/вимикання | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Да |