



3 946 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ ПЗ ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується круглий витяжний вентилятор AIRROXY серії aRk. Це промисловий настінний вентилятор, пофарбований у білий колір, призначений для використання в різних приміщеннях. Він підходить для громадських місць (магазини, бари, ресторани, санвузли), а також для житлових і промислових об'єктів (майстерні, склади, гаражі).
Вентилятори aRk — промислові вентилятори, пофарбовані в білий колір, призначені для настінного монтажу. Може використовуватися як у громадських приміщеннях (магазини, бари, ресторани, санвузли), так і в житлових приміщеннях і промислових приміщеннях (майстернях, цеху, склади, гаражі).
Характеристики:
Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з антикорозійним покриттям, що забезпечує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Для регулювання інтенсивності роботи вентилятора необхідно використовувати регулятор обертів aRo, що дає змогу налаштувати роботу пристрою відповідно до потреб користувача.
Вентилятор AirRoxy aRk 160 (01-300) є надійним рішенням для забезпечення ефективної вентиляції в різних типах розміщення, об'єднуючи високу продуктивність із низьким рівнем шуму та енергоефективності.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичні жалюзі | Немає |
| Вимикач | Немає |
| Глибина | 120 мм мм |
| Датчик вологості | Немає |
| Датчик руху | Немає |
| Датчик якості повітря | Немає |
| Датчик світла | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Кабель живлення в комплекті | Немає |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Зворотний клапан | Немає |
| Споживана потужність | 32 Вт Вт |
| Розмір патрубка | 155 мм |
| Витрата повітря | 185 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 1400 об./хв об/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 160 мм |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Немає |