









2 889 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ ПЗ ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується круглий витяжний вентилятор AIRROXY серії aRid. Це осьовий стельовий/настінний вентилятор. Його форма натхненна авіаційною турбіною.
Характеристики:
Кульковий підшипник найдобрішої якості гарантує довгий термін роботи двигуна. Інновацією в цьому сегменті вентиляторів є можливість застосування електроніки керування.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 0.77 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 257 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1450 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Розмір патрубка | 149 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Немає |