








2 229 ₴
Вентилятори серії pRestige — це осьові настінні вентилятори, інноваційний дизайн яких був натхненний кубізмом та універсальною формою квадрата. Ці вентилятори створені відповідно до принципів економії та екології, тому вони забезпечені гравітаційними жалюзами, які блокують зворотний потік повітря без додаткового споживання енергії.
Вентилятори серії pRestige — це найкращий вибір для приміщень із підвищеною вологістю. ZG- гравітаційні жалюзі.
Характеристики:
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити) артикул 07-199
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Вага | 0.79 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 218 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1450 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 151 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | pRestige |
| Стандарт | Да |