









2 368 ₴
До вашої уваги пропонується, круглий витяжний вентилятор AIRROXY серії aRid. Це осьовий стельовий/настінний вентилятор. Його форма натхненна авіаційною турбіною.
Принцип роботи "TS"- Вентилятор вмикається, коли подається живлення (наприклад, на вимикач, загальний для світла) і працюватиме, поки живлення не вимкнене, а також час, встановлений на контролері.
Це працює, наприклад, після ванни, коли волога видувається після того, як користувач виходить із ванної кімнати. Для роботи вентилятора потрібен трижильний кабель, оскільки необхідно під'єднати кабель керування. Час настроювання вентилятора від 3 до 23 хвилин.
Характеристики:
Кульковий підшипник найдобрішої якості гарантує довгий термін роботи двигуна. Інновацією в цьому сегменті вентиляторів є можливість застосування електроніки керування.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 0.45 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Немає |