









1 607 ₴
AIRROXY — ПОВниЧНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДОВКОСТІ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Осьовий настінний вентилятор pRim 100 S поєднує в собі гібридну технологію, яка гарантує найкращі характеристики та безпеку використання. Дизайн вентилятора був натхненний природою морської хвилі. Це ідеальне рішення для дому та офісу.
РS-стандартна комплектація увімкнути/вимкнути з електричним кабелем і вилкою, довжина кабелю 1,3 м, який вставляється в розетку.
Окремо можна докупити зворотний клапан на сайті 07-197.
Характеристики:
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 0.46 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 113 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | pRim |
| Стандарт | Да |