





1 086 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ ПО ПРОЗВІДКУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛІСТІ ДОМАШНОЇ ТА ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується осьовий настінний вентилятор Planet Energy поєднує в собі чистий модерновий дизайн, з потайними монтажними деталями, що дають змогу адаптуватися до будь-якого приміщення та дизайну. Має компактні розміри
Вентилятор був розроблений для економії й дуже тихої експлуатації.
Характеристики:
РS-стандартна комплектація увімкнути/вимкнути з електричним кабелем і вилкою, орієнтовна довжина кабелю 2,5 м.
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кабель живлення в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 140 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Розмір патрубка | 125.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | planet energy |
| Стандарт | Да |