






1 676 ₴
Вентилятори серії pRestige — це осьові настінні вентилятори, інноваційний дизайн яких був натхненний кубізмом та універсальною формою квадрата. Ці вентилятори створені відповідно до принципів економії та екології, тому вони забезпечені гравітаційними жалюзі, які блокують зворотний потік повітря без додаткового споживання енергії.
Вентилятори серії pRestige — це найкращий вибір для приміщень із підвищеною вологістю. ZG- гравітаційні жалюзі.
Характеристики:
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Гарантія 36 місяцівв.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Вага | 0.48 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 97 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | pRestige |
| Стандарт | Да |