









1 644 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ ПО ПРОЗВІДКУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛІСТІ ДОМАШНОЇ ТА ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується круглий витяжний вентилятор AIRROXY серії aRid. Це осьовий стельовий/настінний вентилятор. Його форма натхненна авіаційною турбіною.
Характеристики:
Кульковий підшипник найдобрішої якості гарантує довгий термін роботи двигуна. Інновацією в цьому сегменті вентиляторів є можливість застосування електроніки керування.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.64 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 158 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Розмір патрубка | 119 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Да |