






2 643 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ ПЗ ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Вентилятори серії pRestige — це осьові настінні вентилятори, інноваційний дизайн яких був натхненний кубізмом та універсальною формою квадрата. Ці вентилятори створені відповідно до принципів економії та екології, тому вони забезпечені гравітаційними жалюзі, які блокують зворотний потік повітря без додаткового споживання енергії.
Вентилятори серії pRestige — це найкращий вибір для приміщень із підвищеною вологістю. ZG- гравітаційні жалюзі.
TS-регульований таймер (3-23 хв вентилятор працює після вимкнення світла)
Характеристики:
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Гарантія 36 місяцівв.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Вага | 0.66 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 126 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Розмір патрубка | 120 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | pRestige |
| Стандарт | Немає |