









1 456 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ ПЗ ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, круглий витяжний вентилятор AIRROXY серії aRid. Це осьовий стельовий/настінний вентилятор. Його форма натхненна авіаційною турбіною.
Характеристики:
Кульковий підшипник найдобрішої якості гарантує довгий термін роботи двигуна. Інновацією в цьому сегменті вентиляторів є можливість застосування електроніки керування.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Да |