







1 493 ₴
AIRROXY — ПОВниЧНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДОВКОСТІ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Осьовий настінний вентилятор pRim поєднує в собі гібридну технологію, яка гарантує найкращі характеристики та безпеку використання. Дизайн вентилятора був натхненний природою морської хвилі. Це ідеальне рішення для дому та офісу.
S-стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути. Окремо можна докупити зворотний клапан.
Характеристики:
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 158 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 113 мм |
| Розмір патрубка | 119 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | pRim |
| Стандарт | Да |