







770 ₴
655 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ ПЗ ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується осьовий настінний вентилятор Planet Energy поєднує в собі чистий модерновий дизайн, з потайними монтажними деталями, що дають змогу адаптуватися до будь-якого приміщення та дизайну. Має компактні розміри
Вентилятор був розроблений для економії й дуже тихої експлуатації.
Характеристики:
S-стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути.
Можна докупити додатково клапан 07-200.
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.36 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | planet energy |
| Стандарт | Да |