







1 625 ₴
AirRoxy 150x150 dRim grill graphite призначена для встановлення декоративних панелей різних кольорів і різних матеріалів. Підходить для встановлення як на стіни, так і на стелю. У пропозиції ми маємо скляні, алюмінієві та полімерні панелі різних кольорів, що дає вам вибір одна з 25 конфігурацій.
Завдяки вентиляційній решітці AIRROXY 150x150 dRim grill і дизайнерським панелям AIRROXY, ваш вентиляційний отвір має гарний дизайнерський вигляд.
Характеристики решітки
Характеристики панелі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Немає |
| Вага | 0.5 кг г/пара |
| Висота | 175 мм мм |
| Гарантійний термін | 12 міс мес |
| Діаметр приєднуваного повітровідведення | 100 мм |
| Довжина | 20 мм мм |
| Матеріал | Пластик мм |
| Регульована решітка | Немає |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника за конструкцією | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 175 мм мм |