







1 060 ₴
Наша компанія пропонує до вашої уваги вентиляційні решітки. Вентиляційні решітки готові для застосування у вентиляційних системах для вашого будинку, квартири, офісу, наругові, на фасаді приміщення.
. Вентиляційна решітка кругла алюмінієва зовнішня фасадка ELC-315 діаметр 315 мм сірий має спеціальну сітку проти комах у комплектації. Застосовуються як припливно-витяжні решітки в приміщеннях і зовні будівлі під поєднаним дахом.
Вентиляційні решітки встановлюються на вхід і вихід вентиляційної системи. Основна їхня мета — це регулювання потоків повітря у всій системі вентиляції, створюючи в такий спосіб грамотний розподіл потоків між декількома приміщеннями або на різних ділянках приміщення. Але також вони переслідують і другорядні цілі, як-от захист приміщення від пилу та сміття, яке може потрапити в нього зовні приміщення або з вентиляційної системи. Крім цього, вентиляційна решітка має й декоративний бік, який дає змогу красиво вписати отвір вентиляції в інтер'єр і екстер'єр споруди.
Характеристики
Настінні та стельові вентиляційні решітки застосовуються для припливної та витяжної вентиляції, декоративного оформлення закінчень повітроводів, сприяють правильному переміщенню повітря в приміщеннях. У разі монтажу зовні будівлі захищають від потрапляння атмосферних опадів всередину приміщення.
Добре якість і доступна ціна.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Ні |
| Основні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Виробник | TEZ |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 364 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 314 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 364 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника | Витяжної, Приточної |