






371 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Наша компанія пропонує до вашої уваги вентиляційні решітки польської фірми AirRoxy. Вентиляційні решітки готові для застосування у вентиляційних системах для вашого будинку, квартири, офісу.
Вентиляційна решітка квадратна з регулюванням AirRoxy артикул 02-368 має спеціальну систему, яка дає змогу регулювати діаметр до будь-якого розміру в діапазоні 80-150 мм і містить мотузку.
Решітка з жалюзі, регульована шнурком. Вона має механізм, який утримує решітку відкритою і закривається, коли потягнути за шнурок (перевірку). За природної вентиляції холодне повітря може надходити у ванну, наша решітка дасть змогу закрити потік за бажанням користувача та обмежити потік. Також доступний у версії зі регульованою спинкою до будь-якої форми та з можливістю кріплення безпосередньо на стіні. Підходить для вентиляційних каналів від 80 до 150 мм.
Характеристики
Настінні вентиляційні решітки застосовуються для припливної та витяжної вентиляції, декоративного оформлення закінчень повітроводів, сприяють правильному переміщенню повітря в приміщеннях. У разі монтажу зовні будівлі захищають від потрапляння атмосферних опадів всередину приміщення.
Добре якість і доступна ціна.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Так |
| Основні | |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 80 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника | Витяжної, Приточної |