









316 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Наша компанія пропонує до вашої уваги вентиляційні решітки польської фірми АirRoxy.
Вентиляційна решітка з ковпаком AirRoxy 125 brown 02-502BR, встановлюється на вихід із вентиляційної системи. Призначена для зовнішнього використання як завершення механічної вентиляції. Форма капюшона захищає від потрапляння води ззовні. Зворотний клапан захищає від несприятливої зворотної тяги, а сітка запобігає проникненню птахів у вентиляційну систему. Також решітка з ковпаком, можуть встановлюється й у середні приміщення.
Решітка являє собою декоративний елемент для оформлення зовнішніх вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Під час монтажу ковпака треба стежити, щоб клапан щільно закривав вентиляційний отвір.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Ні |
| Основні | |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Країна виробник | Польща |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 170 мм |