



6 851 ₴
Призначені для підлогового використання, мають низький рівень шуму та зручну конструкцію.
Особливості:
• 3-швидкісний контролер.
• Поворотна головка з можливістю нахилу оптимізує розподіл повітря.
• 5-лопатевий пропелер для зменшено-незаглушення шуму повітря.
• Знімна захисна решітка.
• Основа великого діаметра для підвищеної стійкості.
Висоту можна регулювати від 1,16 до 1,34 м.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 3700 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 1340 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Датчик присутності | Немає |
| Датчик температури | Немає |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Дисплей | Немає |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Харчування | Мережа 220В |
| Підсвітка | Немає |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Регулювання висоти | Да |
| Регулювання швидкості | Да |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стандарт | Да |
| Таймер | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип керування | Механічне |
| Функція іонізації | Немає |
| Функція нахилу | Да |
| Функція повороту | Да |
| Функція зволоження | Немає |
| Колір корпусу | Білий |