







7 919 ₴
Відцентрові вентилятори серії EBB-N призначені для використання в системах вентиляції з великою довжиною повітроводів.
Відцентрові вентилятори серії EBB-N призначені для використання в системах вентиляції з великою довжиною повітроводів.
Вентилятори комплектуються робочими колесами із загнутими лопатками вперед і однофазними двошвидкісними електродвигунами (230 В — 50 Гц).
Робоча температура від 0 до +40 °C.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 1.8 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 29 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 110 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 268 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 20 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Так |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | EBB |
| Стандарт | Да |