








10 768 ₴
· SILENT DUAL — це інтелектуальний і автономний витяжний вентилятор для ванних кімнат.
Вентилятор автоматично регулює свою роботу відповідно до навколишніх умов і потреб за допомогою датчика руху та датчика вологості.
SILENT DUAL постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовує спеціальний алгоритм регулювання й не потребує втручання користувача.
Характеристики:
· Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора за мінімального рівня шуму.
· Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 0.85 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 60 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | Dual |