





10 848 ₴
Стельовий вентилятор дуже поширений на сьогодні як в Україні, так і за кордоном, його дуже широко застосовують у приватних будинках, альтанках, відкритих терасах, квартирах, кафе, ресторанах, офісах і різних виробничих цехах.
Основна функція стельового вентилятора перемішування повітряних мас, завдяки якому є ефект охолодження.
До вашої уваги пропонується, стельовий вентилятор Soler&Palau HTB сіро-білого кольору (RAL 9002)мають привабливий дизайн і наділені високою продуктивністю й низьким рівнем шуму.
Серія HTB складається з чотирьох моделей із діаметром крильчатки 80 см, 100 см, 140 і 150 см. Електродвигун обладнаний вбудованим термозахистом. Вентилятори дуже прості в установленнімають три швидкості обертання й тришвидкісний настінний пульт керування в комплекті.
Стельовий вентилятор Soler & Palau HTB-150 RC працює у двох напрямках може дути на людину так і від неї (Косвяна вентиляція) вгору або вниз.
За потреби можна переобладнати модель HTB для роботи з бездротовим дистанційним пультом керування, для цього необхідно додатково замовити комплект KIT RC HTB.
Характеристики:
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Швидкість обертання | 240 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 1405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | HTB |
| Довжина | 210 мм мм |
| Кількість лопатей | 3 шт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна висота підвісу | 410 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 240 об./хв |
| Мінімальна висота підвісу | 210 мм |
| Напруга | 230 В В |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Витрата повітря | 10000 куб. м/год л/хв |
| Реверс | Так |
| Стандарт | Да |
| Частота струму | 50 Гц |