







3 330 ₴
До вашої уваги пропонуємо, осьовий витяжний вентилятор DECOR — 100 призначений для видалення запахів і вологості з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої невеликої кімнати, яка потребує вентиляції.
Вентилятори серії DECOR — 100 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються світловим індикатором роботи й однофазним електродвигуном (230 В-5-Гц), клас ізоляції В із вбудованим термозахистом.
Модель "12V 50 Гц" змінного струму двигун. Ця модель розроблена спеціально для душових і ванних кімнат. Напруга живлення вентилятора становить 12 В, клас захисту IP57, клас електробезпеки III. Для роботи вентилятора DECOR-100 C 12V потрібен знижувальний трансформатор CT-12/14. Трансформатор треба встановлювати поза приміщенням із підвищеною вологістю. Клас захисту трансформатора IP21, клас електробезпеки II, обладнаний запобіжником. Трансформатор CT-12/14 R обладнаний регульованим таймером (1-30 хв)
Максимальна витрата повітря становить 100 м3/год. Вентилятори призначені для приєднання до повітроводів діаметром 100 мм.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.44 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 68 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | Decor |
| Стандарт | Да |