



4 605 ₴
Настільні вентилятори ARTIC-305 N GR мають універсальну систему розподілу повітря, високу продуктивність і низький рівень шуму.
Особливості:
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик температури | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Ні |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик вологості | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата повітря | 1735 куб. м/год л/хв |
| Спосіб установки | Настольний |
| Стандарт | Да |
| Таймер вимкнення | Немає |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |