



3 482 ₴
Настільні вентилятори ARTIC N GR має універсальну систему розподілу повітря високою продуктивністю й низьким рівнем шуму.
Особливості:
1) Дві або три швидкості, залежно від моделі.
2) Регульований кут нахилу вентилятора дає змогу оптимізувати розподіл повітряного потоку.
3) Знімна захисна решітка.
4) Ручка для перенесення.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 255 мм |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик температури | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик вологості | 0 |
| Дистанційне вмикання/вимикання | 0 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата повітря | 1105 куб. м/год л/хв |
| Спосіб установки | Настольний |
| Стандарт | Да |
| Таймер вимкнення | 0 |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |