






14 613 ₴
До вашої уваги пропонується вентилятор для кухонної витяжки Soler & Palau CK-60 F.
Кухонні відцентрові вентилятори Soler&Palau СК розроблені спеціально для видалення вологого повітря, з домішками жиру та пари, безпосередньо з приміщення кухні. Для ефективнішого видалення повітря, над кухонними плитами, рекомендується використовувати спеціальні навіси як кухонні парасольки.
Вентилятори виготовляються з жароміцного пластику (V0) і комплектуються відцентровими робочими колесами й однофазними електродвигунами (230В-50Гц), клас електробезпеки II. Робочі температури від +5 °C до +35 °C.
Особливості кухонних вентиляторів:
1. Металевий фільтр із тефлоновим покриттям Затримує частинки жиру (для моделей CK40F і CK-60F).
2. Піддон для збирання конденсату призначений для збирання конденсату, легко знімається для чищення.
3. CK-60F: 2 швидкості Для вибору необхідної швидкості вентилятора використовуйте пульт REGUL-2 (опція)

Для найбільшої ефективності видалення забрудненого повітря кухонні витяжні вентилятори необхідно встановлювати над плитою, всередині кухонної парасольки. Водночас парасольку можна зробити з металу, дерева або інших відповідних матеріалів. Витрата повітря виймається з огляду на розміри парасольки, відстані до плити та протяжності витяжного повітроводу. Нижче наведена таблиця для орієнтовного підбору кухонного витяжного вентилятора. Вентилятори треба встановлювати строго у вертикальному положенні так, щоб піддон для збирання конденсату був у нижній частині вентилятора.
Характеристики:
Робоча температура від +5 °C до +35 °C.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 96 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 415 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1740 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Розмір патрубка | 117 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | CK |
| Стандарт | Да |