





10 335 ₴
До вашої уваги пропонуємо лінійку відцентрових витяжних вентиляторів Soler & Palau ECOAIR LC ECOWATT, яка має привабливий дизайн, високу продуктивність і енергоефективність.
Вентилятори призначені для тривалої роботи за постійного зниженого руху повітря й мають можливість переходу на максимальну продуктивність за сигналом із зовнішнього або внутрішнього вимикача.
Мінімальне подавання повітря встановлюється за допомогою дип-перемикачів на електронній платі вентилятора та може становити 15 або 60 м3/год.
Вентилятори ECOAIR LC ECOWATT комплектуються електродвигунами постійного струму (клас захисту IPX4, клас електробезпеки II), які кріпляться до корпусу за допомогою спеціальних гумових "silent-блоків", що забезпечують дуже низький рівень шуму. Використання таких електродвигунів неабияк знижує витрати на експлуатацію вентилятора. Вентилятори під'єднуються до однофазної мережі живлення з параметрами 230 В-50 Гц.
Прилади такого типу призначені для приєднання до повітропроводів діаметром 100 мм.
ECOAIR TLC модель обладнана регульованим таймером. (1-30 хвилин). Може бути два режими роботи.
Постійна робота: таймер продовженої роботи дає змогу вентилятору працювати від 1-30 хвилин за максимальної продуктивності після вимкнення із зовнішнього вимикача, після заданого часу вентилятор переходить на низьку швидкість.
Періодична робота: таймер дає змогу вентилятору працювати заданий час після вимкнення із зовнішнього вимикача.
Гарантія 12 місяців
Характеристики:
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора. Вентилятори призначені для приєднання до повітроводів діаметром 100 мм. Вентилятори мають II клас електробезпеки та не потребують заземлення, клас захисту IPX4 і робочу температуру 0 °C до +40 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 60 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 79 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | EcoAir LC ECOWATT |
| Стандарт | Немає |