





3 366 ₴
До вашої уваги пропонуємо осьовий витяжний вентилятор FUTURE — 150 призначений для видалення запахів і вологості з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої невеликої кімнати, яка потребує вентиляції.
FUTURE - 150 забезпечує ефективні рішення для вентиляції зі встановленням на стіну або стелю, для канальних, безканальних, одиничних багатоточкових систем вентиляції.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 280 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Розмір патрубка | 148 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | Future |
| Стандарт | Да |