







13 535 ₴
SILENT DUAL — це інтелектуальний і автономний витяжний вентилятор для ванних кімнат.
Вентилятор автоматично регулює свою роботу відповідно до навколишніх умов і потреб за допомогою датчика руху та датчика вологості.
SILENT DUAL постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовує спеціальний алгоритм регулювання й не потребує втручання користувача.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора за мінімального рівня шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 235 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2280 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 60 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 187 мм |
| Глибина | 164 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | Dual |