





2 007 ₴
До вашої уваги пропонуємо, осьовий витяжний вентилятор FUTURE — 100 призначений для видалення запахів і вологості з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої невеликої кімнати, яка потребує вентиляції.
FUTURE - 100 забезпечує ефективні рішення для вентиляції зі встановленням на стіну або стелю, для канальних, безканальних, одиничних багатоточкових систем вентиляції.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.44 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Виробник | Soler & Palau |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Так |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | Future |
| Стандарт | Да |